برگزاری کارگاه دانش افزایی اعضای هیئت علمی سومین دوره هم اندیشی کارمندان دانشگاه مازندران هشتمین ضیافت اندیشه استادان دانشگاه مازندران جلسه تخصصی واکاوی اجرائی شدن عفاف و حجاب در دانشگاه باتاکید بر چالش های پیش رو برگزاري دوره آموزش مجازي بهانه وصل در ايام ماه مبارك رمضان بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از استادان، نخبگان و پژوهشگران دانشگاه‌ها: مراسم معنوي احياءليالي پر فيض قدر در آستانه فرا رسیدن سالروز حماسه غرور آفرین عملیات بیت المقدس برگزار شد:مراسم گرامی داشت آزادسازی خرمشهر برگزاری پنجاه و پنجمین نشست هم اندیشی اساتید دانشگاه مازندران با موضوع «نقش اخلاق حرفه ای در ارتقا جایگاه دانشگاه»

در پی اقدام نابخردانه ترامپ در انتقال پایتخت رژیم جعلی و غاصب اسرائیل به بیت المقدّس صادر شد:بیانیه شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران در محکومیت اقدام اخیر رییس جمهور آمریکا 

 

 

 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

«إنَّهُم یَكیدوُنَ كَیداً وَ أكیدُ كَیداً فَمَهِّلِ الكافرینَ أمهِلهُم رُوَیدا»

آنها پیوسته حیله می کنند و من در مقابل آنها چاره می کنم. حال که چنین است پس کافران را اندکی مهلت ده (تا سزای اعمالشان را ببینند)

(سوره طارق- آیات 17- 15)

       اقدام نابخردانه ترامپ در انتقال پایتخت رژیم جعلی و غاصب اسرائیل به بیت المقدّس، برگ ننگین دیگری بر جنایات آمریکا و نابودی رژیم پلید و اشغالگر را تسریع خواهد کرد. مسجد الاقصی، قبله اوّل مسلمین، به عنوان یکی از اماکن بسیار مقدّس و مورد احترام مسلمانان و جزء تفکیک ناپذیر از پیکره ی جهان اسلام می باشد.

       این جنایت ابلهانه عاملی برای شعله ور تر شدن آتش خشم ملتهای آزاده و مسلمین در سراسر جهان و منطقه و زمینه ساز بیداری و وحدت بیشتر امت اسلامی خواهد شد.

       صهیونیزم بین الملل و حامیان مستکبرشان با این اقدامات شتابزده که نشانه ی عجز و ناتوانی آنانست، دنبال جبران شکست توطئه های چندین ساله ی خود در این منطقه بوده؛ غافل از آنکه محور مقاومت، روز به روز منسجم تر، قویتر و توفنده تر خواهد شد و طوفانش بنیاد پوشالی آنانرا در خواهد نوردید.

       شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران همنوا با سایر اقشار فرهیخته دانشگاهی جهان اسلام و امّت اسلامی این اقدام مذبوحانه را شدیدا محکوم کرده و آینده روشنی را برای همه مظلومان و مستضعفان، خصوصا ملّت مقاوم فلسطین، در پاکسازی بیت المقدس از لوث وجود اشغالگران صهیونیست نوید می دهد.

 

أَلَيْسَ الصُّبْحُ بِقَرِيبٍ

 

شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران