دومین نشست هم اندیشی تخصصی اساتید ونخبگان دانشگاهی دانشگاه مازندران ،باموضوع:« راهکارهای ارتباط موثر دانشگاه با جامعه از منظر رشته های فنی مهندسی» نشست مشترک مسولان محترم دفاتر نهاد و مدیران محترم گروه معارف اسلامی دانشگاه های استان مازندران اولین کارگاه آموزشی گفتگوی ماه با حضور مسوولان دانشگاهی و جمع کثیری از بازنشستگان دانشگاه:کانون مهر بازنشستگان دانشگاه مازندران راه اندازی شد مسول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ماندران در پنجمین دور نشست هیات رییسه دانشگاه با اعضای هیات علمی در دانشکده علوم انسانی: رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجتماع عظیم و پرشکوه بسیجیان در ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی برگزاری مراسم عزاداری ماه محرم توسط هیات مذهبی محبان الحسین دانشگاه مازندران سیزدهمین جلسه اساتید روحانی عضو هیات علمی دانشگاه مازندران در پی عملیات ترویستی اهواز صادر شد:بیانیه‌ هیات رییسه دانشگاه مازندران

با حضور مسوولان دانشگاهی و جمع کثیری از بازنشستگان دانشگاه:کانون مهر بازنشستگان دانشگاه مازندران راه اندازی شد


تجارب پیشکسوتان باید چراغ راهی باشد برای کسانی که مسئولیت فعلی را بر عهده دارند

      حجت الاسلام والمسلمین محمد رحیمیان رییس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهای استان مازندران در آیین راه اندازی کانون مهر بازنشستگان دانشگاه مازندران،با بیان این مطلب که حضور شما پیشکسوتان در دانشگاه مازندران، یاد آور خاطره حرکت های صادقانه شما عزیزان در به ثمر رسیدن این نهال تنومند و رشد دانشگاه است، گفت: بر اساس اعتقادات ما، مفهوم بازنشسته در اسلام جایگاهی ندارد و تا لحظه آخر باید کوشید و تلاش کرد. 

       حجت الاسلام رحیمیان ضمن تشکر از پایه گذاران راه اندازی کانون مهر بازنشستگان دانشگاه مازندران افزود: این حرکت برای دانشگاه مازندران یک دست آورد است و موجب توجه دادن نیروهای موجود، به اینکه دانشگاه قدر زحمات و نیروهایش را می داند. حضور عزیزانی که یک برهه زمانی در دانشگاه بودند، پتانسیلی است برای آنها که حضور دارند و احساس نیاز می کنند.

        مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مازندران ادامه داد: در اسلام توصیه فراوانی برای استفاده از تجربه و توصیه بزرگان شده است. کسانی که توانسته اند نشیب و فرازها و سختی هایی که در طی مسیر بوده را کنار بزنند و مسیر پیشرفت دانشگاه را هموار کنند. این تجارب باید چراغ راهی باشد برای کسانی که مسئولیت فعلی را برعهده دارند. دانشگاه مازندران مانند یک خانواده است که هر کس در گوشه ای از این جایگاه، سهم خود را ایفا کرده و همچنان باید ایفا نماید. 

      حجت الاسلام رحیمیان خطاب به پیشکسوتان دانشگاه مازندران گفت: شما با توجه به شناختی که از عرصه کاری دارید می توانید پیشنهادات راهگشای خود را به مسئولان گوشزد کنید. گاهی اوقات یک پیشنهاد می تواند تحولی در عرصه کاری ایجاد کند. انشاءالله این کانون در آینده دانشگاه نیز تاثیر گذار باشد.

       رییس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان با تاکید بر این که کسی که به مرحله بازنشستگی می رسد نباید خود را بازنشسته بداند و همچنان باید با روحیه و نشاط و امید و با استفاده از تجارب خود، برای هموار شدن مسیر پیشرفت دانشگاه، کمک کند، اظهار داشت: ما باید از عمر و زندگانی خود به گونه ای استفاده کنیم که پیام دهنده و حرکت آفرین باشد و شما عزیزان با خدمت صادقانه خود که در دانشگاه مازندران داشتید، می توانید به آیندگان و حاضران امید و روحیه بدهید. دانشگاه مازندران نیازمند حضور با نشاط و پر شور شما است.


تصاویر بیشتر